چگونه راهکار24 به رشد کسب و کار اینترنتی شما کمک می‌کند؟

مشاوره کسب و کار آنلاین

راهکار24 (گروه مهندسی راهکار)

وب سایت مشاوره کسب و کار آنلاین راهکار24 (گروه مهندسی راهکار) با هدف انتقال تجربیات در زمینه توسعه کسب و کار اینترنتی و آموزش کسب و کار اینترنتی به اشخاص، کارآفرینان نوپا و مدیران کسب و کارِ علاقه‌مند به توسعه فعالیت و حضور در فضای مجازی راه اندازی شده است.

کسب و کارها در شروع یا میانه راه به مسائلی برخورد می کنند که نیاز به مشاوره تا وضعیت خود را بهبود داده و بتوانند بهره‌وری بیشتری در کار خود داشته باشند. بر پایه سالها تجربه در ارایه خدمات مرتبط و با توجه به اهداف پروژه، شما را کمک خواهیم کرد تا گام به گام مراحل آغاز، رشد و توسعه فعالیت در فضای آنلاین را به کارآمدترین روش ها تجربه کنید.

خدمات مشاوره تخصصی راهکار24

مشاوره تولید نرم‌افزار تحت وب و موبایل
با سالها تجربه در طراحی، برنامه نویسی و توسعه نرم افزارهای سفارشی تحت وب و موبایل آمادگی داریم تا شما را در تهیه مستندات فنی، مذاکرات فنی و کارشناسی نرم افزراهای این حوزه یاری رسانیم.
مشاوره سیستم‌ مدیریت ارتباط با مشتریان
در راهکار24 به شما کمک می کنیم تا با شناسایی ارکان مهم کسب و کار خود از جمله استراتژی‌ها، فرآیندها، زیرساخت‌های نرم افزاری و سخت افزاری و KPI های مختلف نرم افزار مناسب CRM را انتخاب و مستقر کنید.
مشاوره سیستم‌سازی و اتوماسیون
مشاوره سیستم سازی مدیران را قادر خواهد ساخت تا دغدغه‌های روزانه خود از جمله مدیریت کارمندان، کنترل تولید، سفارشات، بازاریابی، فروش ، وصول مطالبات و … را خودکار و کسب و کار خود را مکانیزه نمایند.
مشاوره استارتاپ و هک رشد
با توجه به ماهیت نوپا بودن استارتاپ، فرایند رشد و توسعه آن بر پایه تست و خطا می باشد، ما کمک خواهیم کرد تا با انتخاب محصول، روش توسعه و بازار هدف مناسب استارتاپ خود را سریع رشد دهید.

متخصصان و مشاوران راهکار24 آماده بررسی و پاسخ به سئوالات شما هستند

آیا نیاز به مشاوره دارید؟