راهکار24 با سالها تجربه همکاری در ارایه خدمات مشاوره بازاریابی دیجیتال با شرکت ها و برندهای معتبر و شناخت بازار در اجرای پروژه های کشوری و بین المللی آماده ارایه راهکارهای موثر و نوین بازاریابی آنلاین جهت توسعه کسب و کار شما عزیزان می باشد.

خدمات مشاوره بازاریابی دیجیتال

روش های بازاریابی دیجیتال

استفاده از امکانات، روش ها و ابزارهای مختلف تحت وب برای معرفی، بازاریابی اینترنتی پروژه متناسب با امکانات و اهداف کارفرما.

ایمیل مارکتینگ / روابط عمومی آنلاین / انجمن ها / وبینار / باشگاه مشتریان / بلاگینگ / مقاله نویسی در ویکی ها و سایت ها / لینک بیلدینگ / دایرکتوریها / جستجوهای محلی /  همکاری در فروش / فعالیت در سایت‌های تخفیف و روش های موثر مرتبط.

بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چتریست که تمام تلاش های بازاریابی آنلاین شما را پوشش می دهد. کسب و کارها کانال های دیجیتالی چون موتور جستجوی گوگل، شبکه های اجتماعی، ایمیل و وب سایت ها را اهرمی برای دستیابی به مشتریان فعلی و آتی خود قرار میی ­دهند.

از وب سایت تان گرفته تا دارایی­ های برندینگ آنلاینتان مانند تبلیغات دیجیتالی، بازاریابی ایمیلی، بروشورهای آنلاین و … یک طیف عظیمی از دارایی ها و تاکتیک ها وجود دارد که زیر چتر بازاریابی دیجیتالی قرار می ­گیرد.