راهکار24 ارایه دهنده خدمات آموزش کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد آنلاین با همکاری اساتید باتجربه و فعال پروژه های بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک
دوره های زیر بصورت آنلاین و حضوری برگزار میگردد.
برای اطلاع از جزییات دوره شامل اساتید دوره و سرفصل های کاربردی دوره های دیجیتال مارکتینگ می توانید روی دوره های مورد نظر کلیک بفرمایید .

digital-marketing1
content marketing
دوره دیجیتال مارکتینگ
wordpress
social marketing

ما در دوره های آنلاین ، بصورت مجازی و تحت وبینار با نرم افزار های مربوطه کلاس را بصورت مجازی برگزار میکنیم. در این حالت شما نیاز به حضور در کلاس ندارید و آموزش ها را توسط استاد بصورت آنلاین دریافت میکنید.

در دوره های حضوری شما کلاس را بصورت خصوصی و یا عمومی بصورت حضوری دریافت میکنید که در این حالت حضور شما الزامی است.
کلاس ها در مشهد برگزار می شود و در صورت عقد قرارداد ، اساتیدبرای آموزش به شهر های دیگر اعزام می شوند.

دوره دیچیتال مارکتینگ

در این دوره دانشجویان با اصول، ابزارها، کانال‌ها و استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال به شکل کامل آشنا شده و نحوه استفاده کاربردی از آنها را یاد می گیرند. همچنین بحث تحلیل و ارزیابی اثربخشی فعالیت‌های انجام شده و تصحیح آنها نیز از دیگر موارد مهم در این دوره آموزشی است. این دوره بسیار مهم و پیش نیاز شرکت دوره‌های بعدی محسوب می‌شود.

اگر قصد دارید در عرصه جذاب بازاریابی دیجیتال ورود قدرتمندی داشته باشید، نیاز است ابتدا با اصول اولیه بازاریابی آشنا شوید. در ادامه باید با اصول، ابزارها، کانال‌ها و استراتژی های بازاریابی دیجیتال به شکل کامل آشنا شده و نحوه استفاده کاربردی از آنها را فرا بگیرید.

همچنین بحث تحلیل و ارزیابی اثربخشی فعالیت‌های انجام شده و تصحیح آنها نیز از دیگر موارد مهم و اصولی دیجیتال مارکتینگ است که در این دوره آموزش داده می‌شود. این دوره بسیار مهم و پیش نیاز شرکت دوره‌های بعدی دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌شود.

دوره بازاریابی محتوایی
ما به مشاغل ویژه ای مانند شما کمک می کنیم تا با ایجاد آگاهی، خلاقیت، ارتباط با مشتری و رشد کلی و افزایش فروش شما را به دنبال داشته باشیم.
دوره آموزش سئو
محتوای آکاردئون
دوره جامع کار با وردپرس
محتوای آکاردئون
دوره بازاریابی شبکه های اجتماعی
محتوای آکاردئون